TIRANË

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Don Boskos në Tiranë.

Paraprakisht raportohet për 1 të vdekur dhe 4 të plagosur.

Lajmi është konfirmuar për “BalkanWeb” nga gazetarja Doriana Bezat, e cila thotë se ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda një lokali.Deri më tani nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje, ndërsa detaje të tjera pritet të dalin në minutat në vijim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb