VLORË

Një i ri është mbyllur në shtëpinë e tij në Vlorë dhe ka kërcënuar familjarët e tij, duke i terroriozuar, por është arrestuar nga policia.

I riu kërcënonte familjarët se do të shpërthejë bombolën e gazit, por kanë qenë forca të shumta policie dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, që kanë bërë të mundur arrestimin e tij.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti që autori ka pasur në një lokal të qytetit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb