Larg skenës politike por edhe deklaratave për të komentuar atë çfarë ndodh në vend, ka qenë këto kohë ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli.

Por ndryshe nga politika, demokraten e kemi parë aktive në rrjetet sociale me postime nga jeta e saj e përditshme. Pas fotove të diplomimit të të birit, sot, zonja Topalli ka postuar një foto të saj buzë lumit Buna, me kalanë e Shkodrës në sfond.

E veshur me një fustan me lule dhe e qeshur Topalli ka zgjedhur fjalë të At Gjergj Fishtës për të përshkruar bukurinë e Shqipërisë.

  • foto galeri

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb