Karantina e Lily Allen është shumë seksi. Këngëtarja dhe artistja ka postuar në rrjetin social Instagram një selfie përpara pasqyrës, ku shfaqet pa reçipeta dhe mbathje, plotësisht e zhveshur vetëm me një peshqir që mbulon kokën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por ylli 34 vjeçar duket se më këtë foto do të tregojë për një event të rëndësishëm në jetën e saj. Përveç fizikut të skalitur ajo tregon edhe unazën e fejesës me të dashurin e saj David Harbour.

“Needs affirmation” shkruan Lily, që duket se është gati për të bërë hapin e madh dhe që konfirmon një herë e mirë zërat për historinë e saj me aktorin 45-vjeçar.
Allen në 2018 u kthye singel pas ndarjes me Meredith Dian dhe me këtë rast njoftoi se ishte ‘vetëm’ për herë të parë pothuajse pas 20 vitesh. Ylli i pop-it ka qenë e martuar me Sam Cooper.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb