E ftuar në sfilatën e Burberry në London Fashion Week, Laurdes Leon, ose siç e thërrasin ndryshe Lola, vajza 23-vjeçare e Madonnas, i ka befasuar të gjithë me look-un e saj të guximshëm.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Teksa kthehet nga festa e organizuar nga Love Magazine, bukuroshja dhe sensualja Lola është shfaqur me një fustan shumë të shkurtër, duke zbuluar këmbët e saj të gjata dhe çizmet e zeza të lëkurës.

Veshja shumë e shkurtër ka bërë që Lola teksa ngjitej në makinë për të shkuar në hotel në shoqërinë e një mikeshe, të zbulonte të brendshmet.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb