TIRANE

Luiz Ejlli feston sot ditëlindjen. Sigurisht që nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat, por urimi dhe surpriza e parë i erdhi nga Kiara.

Moderatorja kishte përgatitur një surprizë në mesnatë, kur kishte dekoruar një ambient me drita, lule dhe qirinj, ndërsa ajo e priste me një tortë duke i kënduar këngën “Happy birthday to you”!

Me sa duket, çifti ka preferuar të festojë fillimisht vetëm dhe ndoshta sot organizojnë edhe një festë me miqtë dhe të afërmit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: