TIRANE

Me një foto në llogarinë e saj, Manjola Nallbani ka dhënë lajmin e hidhur se xhaxhai i saj është ndarë nga jeta.

“Unë nuk kam fjalë ta shpreh dhimbjen e ikjes tënde! Dhe pse kishe shpirtin plot se kishe djalin, gruan, vajzat e nipërit, vellain e motrat,mua më thoje … nuk të kam mbesë të kam gocë dhe unë të kisha në vend të babit! Une humba me ty jo xhaxhain po njeriu e mençur, shpirt madh si rrallë kush e mikun që nuk do ma zevëndësojë askush! Qofsh i parajsës zemra jone! Dua të të kujtojmë kështu🙏🏻”, ka shkruar këngëtarja krah postimit duke mos e fshehur dhimbjen e një momenti delikat si ky.

Miqtë dhe ndjekësit e Manjolës nuk kanë hezituar ta ngushëllojnë menjëherë për këtë humbje, duke i uruar që ajo dhe familja e saj të jenë sa më mirë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: