E njohur më shumë për vokalin e saj të fuqishëm, Elhaida Dani nuk ka qenë shumë në vëmendjen e mediave rozë për shkak se jetën e saj private ka vëndosur ta mbajë të tillë.

Mirëpo nuk ka shpëtuar pa u marrë vesh lidhja e saj me 34-vjeçarin italian Francesco Longo.

Ky lajm u mor vesh kur Elhaida vendosi ta bëjë publike në faqen e saj në Facebook.

Mediat roze ne Shqiperi shkruajne se, pas një viti lidhje me italianin, Elhaida është ndarë nga ai duke u zhvendosur në Francë, ku ka disa projekte me kompozitorët francezë. Siç duket, Elhaida ka hequr dorë nga Italia që i dha gjitha famën që ajo po shijon sot.
Ende nuk dihen arsyet e ndarjes.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: