Një ekskursion me mbathje transformohet në një skenë të nxehtë nëse protagoniste është Mercedesz Henger.

Për të ecur ne mes maleve ajo ka zgjedhur një look super seksi me t-shirt, atlete dhe mbathje.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fotot në rrjetet sociale janë të mrekullueshme, me influencer që tregon një panoramë magjepse të Valgrisanche dhe atë të të pasmeve të saj. Me forma të skalitura ajo zgjedh poza duke nxjerr në plan të parë fundshpinën me mbathje.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb