Gjatë kësaj jave pothuajse të gjitha aplikacionet shoqërore kanë bërë përmirësime dhe ndryshime në shërbimet e tyre. Por, ka ende ndryshime.

“Facebook Messenger” ka lajmëruar se do të vijë me një shërbim të ri, që është bisedat sekrete që do të bëhen të mundshme në këtë aplikacion.

Këto biseda sekrete supozohet se do të jenë shumë të fshehura dhe nuk do të kenë qasje shumë përdorues, pra mbrojtje maksimale e privatësisë suaj.
(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: