Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me kreun e AAK-së në Kosovë, Ramush Haradinaj.

Meta shprehet se është përherë një kënaqësi që të takohet me gjigandin e kombit.

“Përherë kënaqësi të takohem me Gjigandin e Kombit! 🇦🇱❤️🇽🇰”, shprehet Meta.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: