Prej gati një viti, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth po shijojnë dashurinë e tyre, por lajmë më të mëdha vijnë nga çifti. Ka qenë pikërisht babai i këngëtares ai që ka hedhur dyshime në media se çifti mund të jetë martuar në fshehtësi.

‘Daily Mail’ shkruan se në një postim në Instagram, 55-vjeçari Billy Ray Cyrus ka postuar një screanshot nga një aparat dixhital, ku shihet Miley e veshur në të bardha.
3E22D82F00000578-0-image-a-81_1489151136046
Ai shkruan se: “Jam shumë i lumtur…ti je e lumtur”. Pas këtij postimi, kanë nisur komentet nga ndjekësit, ku disa pyesin dhe disa të tjerë se besojnë dot lajmin. Tashmë pritet që çifti të flas vetë.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: