Miley Cyrus është shfaqur pa sytjena, dhe me nje bluzë të çuditshme në disa foto në Instagram. ‘Ylli i pop-it, e cila në të kaluarën është shfaqur shpesh herë topless, në kohët e fundit duket se është më e mbuluar edhe pse gjithmonë përpiqet të provokojë.

Prej disa kohësh ajo ka ndryshuar stilin e saj të jetës, duke hequr dorë nga alkooli dhe droga dhe duke ju përkushtuar tërësisht të dashurit të saj Liam Hemsworth. Pas ndryshimeve të mëdha me jetën e saj përshpëritet se ajo është gati për tu bërë nënë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: