Ata janë fejuar në 2009 dhe në 2013, më pas janë ndarë, janë ribashkuar vitin e kaluar dhe sot janë më të dashuruar së asnjëherë. Miley Cyrus 24 vjec dhe Liam Hemsworth, 27, po planifikojnë martesën e tyre, ndër të tjera ajo po studion ‘seksin tantrik’ për të përmirësuar seksin nën çarçafë…

Sipas asaj që një mikeshe e Miley ka thënë për HollywoodLife, këngëtarja po kërkon të evitojë që jeta seksuale me Liam të jetë e ‘ndrojtur’:’Miley punon shumë në këtë drejtim për ta mbajtur të nxehtë atmosferën në shtat dhe kërkon që edhe i fejuari i saj ti mësoje me të…’. ka treguar burimi për revistën.

Liam në fakt është më tradicional në shtrat dhe për një si Miley, së cilës i pëlqen të eksperimentojë, ai ndoshta është pak i ‘mërzitshëm’.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: