Pas pushimeve luksoze në Dubai, këngëtarja e njohur Enxa Haxhia, ka ditur si ta bëjë veten përsëri të lumtur.

Këtë herë jo duke udhëtuar në një tjetër vend ekzotik, por duke i bërë dhuratë vetes një makinë të shtrenjtë, të tipit “Range Rover”.

Këtë gjë e ka zbuluar vetë Enca përmes një videoje në “Insta Sotry”, ku shfaq dhe fuoristradën e bardhë. Ndërkohë, krahas një fotoje të makinës që ajo ka shkruar: “Mirë se vjen në shtëpi i dashuri im i ri”

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk kursehet aspak kur vjen puna për t’i bërë dhurata vetes. Përmes disa videove të postuara në “Instastory”, ajo ka zbuluar se ka blerë një makinë të re.

Makina luksoze dhe e shtrenjtë është tip “Range Rover” dhe Enca është mjaft e lumtur. “Mirë se vjen në shtëpi i dashuri im i ri”, ka shkruar këngëtarja krahas videove.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: