Anisa Mukaj është një ndër modelet e momentit në Shqipëri. Shumë aktive në rrjetet sociale Anisa provokon gjithmone me foto seksi, por disa foto të realizuara së fundmi nga Dubai kanë bërë që komentuesit ta sulmojnë me ofendime, duke i kujtuar sheikët arabë.

Anisa ka vendosur të mos iu përgjigjet atyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: