KOSOVE

Labinot Gashi është një nga moderatorët më të dashur nga publiku shqiptar. Ditën e sotme, bashkëshortja e tij, Qëndresa Bajrami feston ditëlindjen dhe moderatori ka vendosur t’i dedikojë asaj disa fjalë fjaft të ëmbla.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Për gruan e jetës sime! Uroj ta dish se sa jam i lumtur që jemi bashkë, dhe bashkë krijuam familjen tone. Jeta ka mjaft ditë të bukura dhe jo shume të mira, ne kemi zgjedhur që me dashurinë e zemrave tona ti kalojmë bashkë të gjitha momentet e jetës, dhe ky bashkim më bën mua burrë të mirë për një grua kaq të mirë sa ti je. Urime mami i Rroas. Te dua!”- shkruan moderatori në Instragram. Labinoti dhe bashkëshortja e tij Qëndresa u bënë prindër të një vajze në dhjetor të vitin që kaloi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: