Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të tretë. Osmani ka postuar një foto ku shfaqet me vajzën e saj, ndërsa prek me fjalët: “Dreams do come true✨✨✨
Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë. Mirë se vjen Zoi❤️
Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar 🤍”, shkruan moderatorja.

Osmani ka zbuluar edhe emrin e vogëlushes, që e ka quajtur Zoi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Arbana është nënë e dy djemve, Joni dhe Dielli, 7 dhe 2 vjeç. Zoi është fëmija i dytë i saj me regjisorin Eduart Grishaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb