Mediat rozë prej kohësh flisnin për një histori dashurie mes këngëtarit nga Kosova Gjiko dhe moderatores mjaft simpatike Elita Rudi, por nëse në fillim dy personazhet përpiqeshin të fshihnin lidhjen e tyre tashmë duket se e kanë pranuar atë publikisht.
erfgvb
Elita Rudi ka postuar një foto në Instagram ku duket mjaft e lumtur në shoqërinë e këngëtarit nga Peja. Kujtojmë se ata janë fotografuar edhe më herët duke bërë shoping së bashku.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: