Morena Taraku shpesh herë është përfolur për jetën private. Rreth saj ka pasur aludime se është në lidhje dashurie, por këto thashetheme si ka pranuar asnjëherë. Mirëpo, lajmin që e prisnin të gjithë fansat e saj ka vendosur të publikojë në llogarinë e saj në Instagram. Në një Instastory ajo e pranoi se është në lidhje dashurie dhe së shpejti do të martohet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb