Një motoçiklist turk i quajtur Mustafa Kurt, ka filmuar momentin e vdekjes së vet me një kamerë që e kishte të vendosur në helmetë!

Mustafa 34-vjeç dhe një mik i tij ishin duke shëtitur rrugëve të qytetit Koaqeli, kur filluan të garojnë me shpejtësi marramendëse.

Por në momentin që e kuptoi se miku i tij e kishte lënë pas, Kurt dha gjithçka nga vetja që ta zë, dhe derisa po anashkalonte një kamion humb kontrollin mbi motoçikletën dhe përplaset në tokë, duke mbetur i vdekur në vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb