Në Romë për sfilatën e Gucci në Muzeun Capitoli, Naomi Campbell ka treguar të gjithë seks apelin e saj.

Super modelja e famshme, 49 vjeç, është shfaqur e mrekullueshme me një fustan të zi me fije ari, duke treguar dekoltenë dhe këmbët zbuluar.
Teksa parakalonte duke treguar format e saj perfekte, përpara aparateve fotografikë, modelja ka zbuluar edhe gjoksin.

Shihni të gjithë galerinë e top modeles me ikonike të të gjitha kohërave…

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb