TURQI
Ka ndërruar jetë aktori i njohur turk Ayberk Pekcan. Lajmi i hidhur për ndjekësit e serialeve turke është bërë me dije nga mediat e huaja.

Aktori turk ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”.

Mediat turke thonë se 51-vjeçari prej disa kohësh po trajtohej nga kanceri në mushkëri, ndërsa javën e kaluar po trajtohej në terapi intensive në qytetin e tij Mersin.

Edhe pse jo në moshë shumë të thyer aktori nuk ia ka dal të luftonte sëmundjen e rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb