Në Gardaland, parkun zbavitës të Veronës, Itali, kanë filluar ëmbëlsirat dhe shakatë. Gjatë të gjitha fundjavave të muajit tetor deri të dielën e 31 tetor, parku do të presë eventin e vjeshtës, Magic Halloween.
Përbindëshat, skeletet, zombit, vampirët, fantazmat do të jenë protagonistët e festës më të tmerrshme të vitit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: