SHBA-Tenistja numër një e botës ka qenë protagoniste në tapetin e kuq të MetGala 2017.

E shoqëruar nga i fejuari i saj Alexis Ohanian, Williams ka treguar e qeshur barkun e saj shtatzënë. Ajo do të bëhet nënë në vjeshtën që vjen.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: