Gjatë ndeshjeve të Katarit 2022, shfaqja nuk është vetëm ajo në fushë. Ndërkohë që skuadrat konkurrojnë për titullin e botës, një tjetër spektakël sensual është vënë në skenë në tribuna dhe në rrjetet sociale. Shumë futbollistë kanë sjellë me vete familjen e tyre dhe kështu bashkëshortet, të dashurat dhe partnerët shfaqin format e tyre seksi në stadium dhe në Instagram, të bukura dhe provokuese duke mbështeytur skuadrat dhe të dashurit e tyre.

Georgina Rodriguez nuk dështon kurrë të mbështesë Cristiano Ronaldon në Kupën e tij Botërore. Në rrjetet sociale ajo alternon postimet magjepsëse me ato në versionin e nënës modele, poza seksi me përqafime me fëmijët e saj. Kush e di nëse ajo dhe Antonella Roccuzzo janë në garë për rolin e mbretëreshës së wagëve, pasi partnerët e tyre kanë qenë gjithmonë konkurente dhe kandidatë për Topat e Artë. Gruaja e Leo Messit është më pak e ekspozuar por edhe asaj sigurisht që nuk i mungon sharmi dhe sensualiteti.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Edhe nëse Italia nuk do të kualifikohej në Katar 2022, shumë nga lojtarët që luajnë në Serinë A alternojnë në fushë me kombëtaret e tyre përkatëse. Në mesin e tyre është Oriana Sabatini, me pozat e saj provokuese, e cila mbështet Paulo Dybala ( Argjentinasi nën drejtimin e Romës), ndërsa Zoe Cristofoli, së bashku me të voglin e sapolindur Theo Jr, mbështesin Theo Hernandez (lojtar francez dhe AC Milan). Shani Jamilah është e dashura e Lukakut (futbollist belg që luan për Interin), një bombë seksi me gjithë kuptimin e fjalës. Teska Lautaro Martineznë në Kupën e Botës është i zënë me Argjentinën partnerja e tij Augustina Gandolfo relaksohet në plazhin e Dohas dhe tregon format seksi që të lënë pa frymë.

Alice Campello qëndroi në Madrid ndërsa Alvaro Morata është i zënë me Spanjën në ndeshjet e Katarit 2022. Në fotot sociale ajo përkëdhel barkun dhe tre fëmijët e saj, pa humbur shkrepjet magjepsëse. Izabel Goulart ndoqi Kevin Trap gjatë udhëtimit të gjatë në Lindjen e Mesme. Ajo është braziliane, ai është portieri i tretë i Gjermanisë, po për kë bën tifozllëk modelja? Në rrjetet sociale ajo pozon me fanellën e kombëtares gjermane, duke hequr të gjitha dyshimet nga ndjekësit. Ndër wagat më të bukura janë edhe AnneKee Molenar, e dashura e De Ligt, Joana Sanz, prej vitesh e lidhur me Dani Alves. Silvija Brozovic, gruaja e Marcelo Brozovic dhe Agata Sieramska, partnerja e re e Alek Milick. Në këtë galeri të gjitha bukuroshet në mbështetjen e tyre për lojtarët e Katar 2022.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb