Të veshura me kostume, ku disa prej tyre kishin zgjedhur ngjyrën e zezë, deputetet e kësaj legjislature i janë drejtuar Kuvendit, i cili çeli edhe sesionin e ri.

LSA ka publikuar disa foto ku shihet kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila vjen në Kuvend, pas 30 muajsh mungesë me një look të ri. Kryemadhi, e cila ka zgjedhur të vishet me këmishë dhe një fund, vjen me një stilim të ri flokësh.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ndërkohë, edhe kryeparlamëntarja e re, Lindita Nikolla nuk ka dalë shumë nga tipi i saj, ku shihet me një kostum të zi. Nga kampi demokrat, me ngjyrat ka guxuar deputetja Grida Duma, e cila ka veshur një fustan të kuq.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb