Megan Fox vendosi të bëjë një ndryshim në look-un e saj. Aktorja njihet për ndryshimet e guximshme në pamjen e saj, ku më e fundit është pamja rozë që ajo ka adoptuar në flokë.

Mirëpo, duket se edhe ajo është lodhur nga kjo, ndaj këtë herë ka provuar diçka ndryshe.

Në një postim që Megan Fox ka bërë në llogarinë e saj personale në Instagram, ajo ka ndarë disa foto të saj me publikun e saj, duke treguar pamjen e saj të re.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja i preu flokët me një prerje të shkurtër lart mbi supe, ndërsa ndryshoi edhe ngjyrën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb