TIRANE

Rudina Magjistari është duke shijuar disa ditë pushimesh në Turqi. Moderatorja së bashku me familjen po shijon ditët buzë detit, pse jo edhe duke na sjellë copëza nga këto pushime, por duket se fansat nuk e lënë të qetë. Teksa ka postuar foton e një goteje me pije që kishte, fansja i ka lënë një koment ironic prezantueses.

“Rudina më fal po foto nuk di të bësh…kjo gota ngjan si e mbushur me urinë. Pushime të mbara gjithsesi”, ka komentuar ndjekësja. Menjëherë ka reaguar edhe Rudina, që nuk ia kursyer ironinë. “Jo moj zemër, ka ngjyrë tjetër urina. Por nëse ti e ke në këtë ngjyrë shko vizitohu. Ose të paktën pi më shpesh ujë. Ta them sinqerisht” ka replikuar ajo.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb