Stilistët më të famshëm të firmave të njohura si Gucci, Dries Van Noten e Balmain thonë se këtë stinë të gjitha ngjyrat janë në modë, përfshi edhe veshjet me viza. Ja disa ide për të qenë trendi në këtë stinë të ftohtë. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: