TIRANE – Noizy, duket se po zgjeron grupin e tij cdo ditë e më shumë duke mirëpritur emra të rinj. Në një postim të fundit në Instagram, reperi shqiptar, ka paralajmëruar se modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e OTR.

OriolaMarashi-780x439

Ajo u bë e njohur nga pjesëmarrja në revista të ndryshme, por studimet e saj kanë përfunduar dhe duket se po mendon ti futet tregut muzikor.Oriola ka studiuar disa vite për kanto dhe nuk ka ngurruar të njoftojë ndjekësit e saj se po i realizon ëndrrat.

oriola-1

“E ardhmja është përpara. Botë bëhu gati”, shkruan reperi në një fotografi ku shfaqet krah modeles.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: