Nora Istrefi ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, që me të vërtetë janë për t’u pasur zili.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja është duke shijuar pushimet në një plazh, e këtë e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Nora shfaqet mbi një jaht me bikini rozë, të cilat i tregojnë më të tonifikuar fizikun.

Krahas fotos, Nora ka dhënë lajmin për fansat se shumë shpejt pritet që të publikohet projekti i saj më i ri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb