U bënë disa ditë tashmë, që këngëtarja e njohur Enca Haxhia ndodhet në Dubai, ku po kalon disa momente qetësie në shoqërinë e miqve.

Teksa ka shijuar plazhin dhe vendet luksoze të Dubait, Enca, mbrëmjen e kaluar ka qenë e pranishme në një festë, ku një prej shoqeve të saj, ka festuar ditëlindjen.

Por, në fakt, Enca është trajtuar më së miri nga shoqëria, e nuk kanë munguar momentet fantastike për këngëtaren bukuroshe.

“Po festojmë jo-ditëlindjen time. E dashuroj këtë vend”, ka shkruar këngëtarja krahas pamjeve të shumta në “Instastory”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: