Olivia Wilde vazhdoi me një postim të guximshëm në rrjetet sociale, duke habitur më shumë se 4 milionë ndjekësit e saj.

Përmes Instagramit, aktorja dhe regjisorja ka postuar të enjten, më 28 shkurt, disa foto, në të cilat pozon me atë që ka zgjedhur të veshë një bluzë të zezë transparente, përmes së cilës i duket gjoksi.

Shikoni pamjet e ekranit

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Olivia Wilde ka pozuar për objektivin nga Franca, pasi në mbishkrim ka shkruar inicialet e vendit. Postimi i saj mori mbi 220,000 pëlqime brenda disa orësh, ku shumica e komenteve e lavdëronin atë për rrezikun e paraqitjes pothuajse të zhveshur nga mesi e lart.

Ajo bëri një paraqitje zbuluese edhe në dhjetor 2022. Aktorja dhe regjisorja mori pjesë në “People’s Choice Awards 2022” dhe arriti të bjerë në sy me veshjen që zgjodhi.

Në veçanti, ajo zgjodhi një fustan të tejdukshëm, me dantella nga Dior, i cili i la gjoksin lakuriq. Megjithatë, ajo dukej jashtëzakonisht e rehatshme dhe e sigurt teksa buzëqeshi në blicet e paparacëve.

Në fakt, ajo mori çmimin për Dramën më të Mirë për Don’t Worry Darling, ku luan ish-i saj Harry Styles së bashku me Florence Pugh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: