Ajo është një prej modeleve shqiptare që shquhet për bukurinë dhe format e saj dhe këtë herë Oriola Marashi ka ‘çmendur’ fansat në
Instagram teksa ka postuar një foto seksi ku nxjerr në pah gjoksin bombastik.

Një fotografi e nxehtë si kjo e modeles shqiptare nuk ka si të mos komentohet nga ndjekësit e shumtë në rrjete sociale.

Modelja e grupit të famshëm “OTR” sigurohet që gjithnjë të jetë në qendër të mediave rozë edhe falë aseteve seksi që posedon.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb