TIRANE


Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron mijëra ndjekës. Modelja shqiptare ka rinisur të “provokojë” fansat e saj në rrjetet sociale me disa foto, ku shfaqet mjaft joshëse.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë, ku në një moment ka treguar shumë në pjesën e vitheve. Nga fotot vihet re se fustani është çuar lart, e kjo ka bërë që ajo të tregoj shumë e të duket mjaft seksi.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: