TIRANE

Oriola Marashi ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Eros Grezda. Çifti ka zgjedhur të pushojë në një nga resortet luksoze të Turqisë. Ndonëse u përfolën për një ndarje mes tyre, duket se dyshja po jeton ditë plot dashuri përkrah njëri-tjetrit.

Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shfaqet e shtrirë në rërë. Modelja ka pozuar topless dhe ka mbuluar gjoksin vetëm me një gjethe.

E mesa duket ka qenë i dashuri që i ka bërë foton seksi partneres së tij, që tanimë njihet për poza sensuale. Ndërsa në një foto tjetër modelja ka pozuar së bashku me futbollisit nën dritën e hënës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: