TIRANË 

OSHEE përmes një komunikate për mediat bën me dije zonat në Tiranë ku do të ndërpritet energjia elektrike.

Siç njofton OSHEE, ndërprerje të energjisë elektrike do të ketë te rruga e Barrikadave, në rrugën “Don Bosko”, atë “Nikolla Tupe” etj.

Njoftimi i OSHEE të Tiranës:

Njoftim për abonentët Tiranë??

Data 26-27 Gusht?

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 26-27 gusht do të stakohet energjia ⚡️ në këto zona në Tiranë?

26 gusht??

09:00-15:00

rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës✔️

09:00-12:00? rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku” ✔️

09:00-13:00?

rruga “Hasan Ceka” pranë rrugës “Don Bosko”✔️

27 gusht??

09:00- 15:00

rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht✔️

09:00-13:00?

rruga “Eshref Frashëri”✔️

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb