A po tërhiqet deputeti i PS-së Erion Braçe nga politika? Mesazhi i postuar në “Facebook” pak pas mesnatës ka ngjallur dyshime, teksa vjen pas një minibeteje të tij në parlament, ku vetë grupi i PS doli kundër një amendamenti të propozuar prej tij.

Braçe ka postuar një foto të tijën në Kuvend, teksa shkruan: “KOHA PER PUNE TJETER!”.

Brace Fb
Brace Fb

Nuk dihet nëse Braçe e ka fjalën për një tjetër mision të tijin në politikë, apo për një profesion tjetër.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: