Pamelan Anderson ka zgjedhur një foto provokuese dhe të nxehtë (që ka marrë mijëra shikime) për të lëshuar një mesazh ku denoncon gënjeshtrat.

Pa mbathje dhe me një bluzë trasparente që i nxjerr në pah gjoksin zbuluar, ish roja më e famshme bregdetare ka shkruar në Instagram: ’Besoni në gënjeshtra për të mësuar më në fund të besoni tek vetja… është vërtetë shumë e rëndësishme kjo? Asnjë nuk është i ndershëm 100%, mbi të gjitha ata që akuzojnë të tjerët që nuk janë të besueshëm. Natyra njerëzore është e tillë. Është normale të jesh i hapur, të jetosh, të mos kesh frikë.

Lëri të gënjejnë, është vetëm një vend, i trishtuar gjithsesi, ndër të tjera-mendoni shumë për veten tuaj.
Preferoj të besoj tek çdo gjë dhe tek të gjithë. Përse Jo? Sepse e di të vërtetën dhe të tjerat janë vetëm zbavitje”.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb