Bella Thorne bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë në premierën e filmit “Motel Destino” mbrëmjen e së mërkurës, më 22 maj, e cila është komentuar në rrjetet sociale.

Aktorja 26-vjeçare kishte veshur një fustan elegant të zi, me një dekolte të thellë dhe shpatullat zbuluar. Ajo e plotësoi look-un e saj me një gjerdan mahnitës dhe një palë vathë diamanti. Thorne pozoi në tapetin e kuq përkrah yjeve të tjerë në Palais des Festivals.

Shiko pikturat

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Megjithatë, pamja e saj nuk u komentua në mënyrë veçanërisht pozitive në rrjetet sociale. Disa njerëz vunë në dukje faktin se fytyra e saj dukej shumë ndryshe dhe disa komentuan se ajo mund të ketë bërë operacione plastike.

Në të njëjtën kohë, ata komentuan edhe zgjedhjen e saj të grimit, i cili nuk përputhej me ngjyrën e lëkurës së saj. “Kush ia bëri këtë ”, ka shkruar dikush, ndërsa një tjetër ka shtuar se ajo ka nevojë për miq të vërtetë për t’i thënë se ajo që i ka bërë në fytyrë është e keqe.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: