Aktorja dhe modelja Bella Thorne dhe aktori Ryan Eggold kanë ndezur thashethemet për një lidhje, pasi u panë së bashku në Nju-Jork të dielën.

Sipas burimeve të Page Six, dyshja u shfaqën në hotel dhe restorant për darkë pasi ishin të ftuar në një festë. Megjithatë, ata thuhet se nuk qëndruan në festë.

“Ata ishin jashtë së bashku duke bredhur për koktejle,” tha një burim për Page Six. Një organizator i ngjarjes konfirmoi për Page Six se Thorne dhe Eggold, i cili është 13 vjet më i madh se ajo, pritej të merrnin pjesë, por në fakt nuk arritën kurrë në darkë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Lajmi vjen pak javë pasi Thorne i dha fund fejesës së saj me Benjamin Mascolo, pasi qëndruan bashkë për tre vjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: