Françeska Jaçe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku porson shpesh herë foto seksi.
Ish pjesmarrësja e Big Brother Albania disa dite më parë ndodhej në Amerikë dhe pas New Yorkut ajo kishte vizituar Miamin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nga atje ajo ka vazhduar të tregojë format e saj seksi, duke postuar foto nga disa vende luksoze.

Por, modelja nuk ka vonuar shumë dhe është kthyer në Europë, ku sot ka publikuar foto nga Porto Cervo në Itali.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb