Alex kishte menduar t’i rregullonte raportet me Jenniferin.
E gjithë kjo duket se ka qenë vetëm një shpresë e kotë pasi Lopez ka nisur lidhjen e re të dashurisë me Ben Affleck.

Përmes një postimi në Instagram ai shkroi: “Po hyj në një fillim të ri në jetën time. Çdo gjë që nuk më shërben më, do pastrohet nga jeta time. Po vjen një energji e re. Nivele të reja po hapen për mua mendërisht, fizikisht dhe spiritualisht. Po qëndroj i duruar dhe e di që kjo fazë e jetës sime po vjen”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb