Ardit Gjebrea i është rikthyer muzikës pas afro dy dekadave shkëputje nga prodhimi i tyre. Prezantuesi i njohur ka emocionuar publikun në Pallatin e Kongreseve teksa këndoi një këngë me vajzën e tij Ana, gjatë natës finale të ‘Kënga Magjike’. Me tekstin e Ardit Gjebresë dhe të Olti Currit kënga ka emocionuar publikun në Pallatin e Kongreseve.

“Duhej një motiv që unë të rikthehesha të kompozoja një këngë, ta këndoja një këngë. Ia kisha premtuar prej vitesh Annës, e cila më thoshte: babi t’i ke kënduar? Erdhi momenti që i premtova Anës që tek Kënga Magjike të këndojmë një këngë- tha Ardit Gjebrea.
https://www.youtube.com/watch?v=iDboubOEtiY
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: