Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka folur për koncertin që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Dua u shpreh se është e lumtur që sot është në Tiranë në ditën e Flamurit.

“E lumtur që po e mbyll turin në Tiranë. Fatkeqësi se si shihemi në sytë e të huajve. Sot është ditë e rëndësishme”, ka thënë ajo.

Pasi mori pasaportën shqiptare, këngëtarja Dua Lipa është pyetur edhe nëse tashmë do të marrë edhe një të dashur shqiptar. Këtë pyetje ajo e ka kaluar me shumë buzëqeshje duke thënë se “nuk e di”.

“Oh motër, këtë se di”, tha Dua.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb