TIRANE

Pak ditë më parë, Dhurata Dora publikoi projektin e saj më të ri, “Ferrari”, i cili u prit mjaft mirê. Por Dhurata nuk do të ndalet me kaq për këtë sezon veror.

Ajo do të sjellë një bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, i cili ftuar në “Prive” ka zbuluar edhe këngën që do realizojnë, “Merrma shiun e Prishtinës”, një nga këngët më të famshme të Sabriut, që me sa duket do vijë në një version të ri.

Por nuk mbaron me kaq, pasi Dhurata po xhiron një tjetër klip në Marbella të Spanjës në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar qe jeton ne Gjermani KMN Azet. Dyshja është shfaqur në të njëjtat ambiente, ndërsa njëri prej bashkëpunëtorëve të tyre ka publikuar një video ku u ka bërë tag, teksa xhirohet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: