BRITANI E MADHE

Në nder të ditëlindjes së mbretëreshës Elizabeth II, kanë filluar festimet në pallatin mbretëror. Sot e gjithë familja kanë dalë në ballkonin e pallatit mbretëror, për të përshëndetur mijëra njerëz që ishin mbledhur për të parë Mbretëreshën dhe anëtarët e tjerë të familjes.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ai që tërhoqi vëmendjen në ballkon ishte princi Louis, i cili në prill mbushi një vjeç. Princi i vogël ishte shumë i entuziasmuar dhe vetëm përshëndeste me dorë njërëzit.

Ky veprim prej fëmije i ka gëzuar shumë princin Ëilliam dhe Kate. Një tjetër detaj vërtet interesant tek princi i vogël, ishte veshja e tij. Në vitin 1986, xhaxhai i tij Harry kishte veshur të njëjtin kostum, për ditëlindjen e Mbretëreshës. Kjo është një mënyrë për të kujtuar sërish princeshën Diana, e cila kujdesej për veshjet e Harry-t.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb