Kate Middleton njihet si një ikonë e stilit, por edhe Princi William nuk mbetet prapa.

Gjatë ndeshjes për bamirësi të Audo Polo Challenge princi i Anglisë ka zbritur në fushë dhe ka bërë stërvitje me disa pozicione yoga, së bashku me shokët e tij të skuadrës.

Kush priste që ai të humbte stilin e tij ka mbetur i zhgënjyer. Pa uniforme sportive, William ka preferuar të vishej me një këmishë dhe pantallona xhinsi.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: