Padyshim që lajmi mbi ndarjen nga jeta të producentes së njohur Vjosa Berisha ka prekur të gjithë. Artistja humbi jetën nga një sëmundje e rëndë që vuante prej kohësh.

E mes shumë reagimeve ishte dhe mesazhi prekës i të birit, Leka.

“Deri n’përqafimet tona të ardhshme të dua pafundësisht, përjetësisht e përtej, Ota”, ishin fjalët e djalit të saj të bashkangjitura me disa fotografi.

Djali
Djali

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: